• 25 kwiecień 2011

  Zmarł kolega Mirek Pawłowski - prezes naszego Koła

  Prezes Mirosław Pawłowski zmarł 22 kwietnia 2011 roku. Z Kołem Łowieckim „Łoś” w Kutnie związany był od 1996 roku. Pełnił m.in. funkcję skarbnika, działał w Komisji Rewizyjnej, a zaledwie roku temu wybrany został na funkcję prezesa.
  Zostawił żonę i dwójkę dzieci. Przez większość swej kariery zawodowej był policjantem - od grudnia 1990 roku związany był z Komendą Powiatową Policji w Kutnie. Był absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W kutnowskiej jednostce od trzech lat pełnił funkcję zastępcy naczelnika wydziału ruchu drogowego.

  W tej ostatniej drodze naszemu prezesowi towarzyszył poczet sztandarowy naszego Koła, a także liczni myśliwi. Hołd zmarłemu złożyła również Kompania Honorowa Policji.
  Niech knieja wiecznie szumi nad Jego mogiłą !

 • 7 grudnia 2010

  Tradycyjne polowanie hubertowskie odbyło się 7 listopada 2010 roku w obwodzie łowieckim nr 16 (okolice Psurza pod Kutnem). Królem polowania został gość kol.Kazmierz Musiał. Mszę hubertowską odprawił kapelan naszego koła ks.Jan Dobrodziej. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

 • 6 grudnia 2010

  Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł długoletni członek naszego Koła kolega Leszek Kwiatkowski. Niech Knieja wiecznie szumi nad Jego mogiłą!

 • 7 maja 2010

  Witamy wśród myśliwskiej braci naszego Koła nowego kolegę - Adama Kumorowskiego! Darz bór!

 • 10 listopad 2009

  8 listopada 2009 roku na dorocznym polowaniu hubertowskim stawiło się 15 myśliwych Koła Łowieckiego Łoś w Kutnie i kilku gości z innych Kół. Uroczystości rozpoczęła polowa Msza Święta, podczas której przypomniana została -przez ks.Jacka,wikariusza w parafii Św. Jana - postać Św.Huberta, patrona myśliwych. Obecny na uroczystości kapelan Koła, ks.proboszcz Jan Dobrodziej życzył myśliwym udanych łowów. Polowanie prowadził łowczy Paweł Gaszewski, a po zakończeniu na pokocie leżały lisy, zające, bażanty i kaczka. Prezes Jan Jerzy Jóźwiak w imieniu kapituły odznaczeń Polskiego Związku Łowieckiego wręczył kolegom Jerzemu Piechockiemu i Rafałowi Jóźwiakowi Brązowe Medale Zasługi Łowieckiej. Na koniec przy ognisku był czas na delektowanie się myśliwskim bigosem i łowieckie wspomnienia z 54 - letniej historii Koła Łowieckiego Łoś. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

 • 18 październik 2009

  Witamy Piotra Wójcińskiego - nowego kolegę w naszym kole. Darz bór!

 • 5 październik 2009

  Już jest nowy Kalendarz polowań zbiorowych na rok łowiecki 2009/2010, zapraszamy do działu "Warto Wiedzieć"

 • 5 kwietnia 2009

  Strona "wystartowała". Uprzejmie proszę o nadsyłanie informacji tekstowych i fotografii w celu zamieszczenia na Naszej stronie.

Obwody

 
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony
Koło Łowieckie ŁOŚ - Kutno 2010. Wykorzystywanie materiałów bez zgody właściciela zabronione