W 2019 roku Koło Łowieckie „ŁOŚ” w Kutnie kolejny raz wzięło udział w akcji charytatywnej Polskiego Związku Łowieckiego - Myśliwska Paczka.
W tym roku, odmiennie niż w latach ubiegłych, postanowiliśmy myśliwską paczką obdarować niezamożną rodzinę z terenu Gminy Kutno, na obszarze której dzierżawimy obwód łowiecki nr 16.
Za środki pieniężne pochodzące ze składek myśliwych zakupiliśmy produkty spożywcze długotrwałego przeznaczenia takie jak: mąka, cukier, oleje, puszki, słoiki z daniami gotowymi, słodycze oraz środki czystości. Dzięki zaangażowaniu Kolegi Krzysztofa Bolimowskiego nieodpłatnie pozyskaliśmy makarony i chrupki bezpośrednio od producentów.
W dniu 17 grudnia 2019 roku Prezes Zarządu Koła Łukasz Borkowski wraz z Sekretarzem Bogusławem Damieszko, w obecności pracownika socjalnego, udali się do rodziny wytypowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie, na ręce której przekazali dary. Złożyliśmy życzenia świąteczne oraz noworoczne. Myśliwska paczka została przyjęta z wdzięcznością i zapewnieniem, że przekazane produkty zostaną wykorzystane do organizacji Świąt.
Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się z bliźnimi i okazywania im wsparcia. Jako myśliwi Koła Łowieckiego „ŁOŚ” w Kutnie chcieliśmy pokazać, że nasza pasja – łowiectwo - nie ogranicza się jedynie do polowania, a członkowie lokalnej społeczności, zwłaszcza ci najbiedniejsi i najsłabsi, zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie.Obwody

 
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony
Koło Łowieckie ŁOŚ - Kutno 2010. Wykorzystywanie materiałów bez zgody właściciela zabronione