W dniu 20 kwietnia 2013r o godzinie 13 -tej w siedzibie koła w Psurzu odbyło się Walne Zgromadzenia Członków Koła. Każde Walne Zgromadzenie to wyjątkowe zebranie, na którym zapadają ustalenia mające
decydujący wpływ na przysłowiowe życie koła. Nie inczej było i tym razem podjeliśmy szereg kluczowych uchwał dotyczacych między innymi : terminów uiszczania składek członkowskich i innych opłat przez członków koła, ustalenia cen za tuszę zwierzyny grubej pozyskanej na użytek własny, oraz sytemu wydawania odstrzału na zwierzynę grubą . Pomimo sprzyjącej pogody, dogodnego termiu i niezadawalającej frekwencji udało się uzysakć qworum i obrady się odbyły.
Zarząd Koła ubolewa nad tym, iż nasi koledzy, członkowie koła w tak lekceważcy sposób podchodzą do statutowego obowiązku uczestnictwa raz w roku w Wanym Zgromadzeniu Członków Koła.
Prezes Koła kol. Adam Kumorowski odczytuje sprawozdania Zarzadu Koła za rok 2012/2013 natomiast Skarbnik Koła kol. Sławek Bloch jeszcze raz sprawdza prawidłowość wyliczenia budżetu koła tym razem - na palcach.Sekretarz Koła kol. Bogdan Przychodzeń odczytuje protokoł z ubiegło rocznego WZCzK.
Uczestnicy Walnego Zgromadzenia Członków Koła w 2013r.

Po zebraniu tradycyjnie wsólne ognisko i grill i niekończace się rozmowy, wspomnienia przeżytch przygód z kolegami, którzy odeszli od nas na zawsze i polują teraz w krainie wiecznych łowów.


Obwody

 
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony
Koło Łowieckie ŁOŚ - Kutno 2010. Wykorzystywanie materiałów bez zgody właściciela zabronione